Loading...
 • YETERLER
  İSTANBUL
   
 • YETERLER
  BURSA
   
 • YETERLER
  ELAZIĞ
   

HAKKIMIZDA

YETERLER
ANASAYFA / KURUMSAL / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Elazığlı Yeter ailesinin yönetiminde olan 1982 yılında İstanbul'da kurulan YETERLER ticari faaliyetlerine ilk olarak iç giyim üretim ve toptan satış olarak başlamıştır. Zaman geçtikçe büyümüş ve ülkemizin her ilinde müşteriler edinmiş, üretimini ulaştırmıştır.

Toptan ticaretine aktif olarak devam ederken diğer taraftan perakende mağazacılık piyasasına girerek bu alandada yatırımlar yapmıştır. Perakendecilik alanında büyüme kararı alan YETERLER profesyonel mağazacılığı tercih ederek, toptan piyasasından çekilmiştir. İç giyim sektöründe zaman geçtikçe mağazalar açan ülke ekonomisine sağladığı katkıları ve istihdamını artıran YETERLER bu alanda profesyonel anlamda mağazacılık yapan ilk firmalardandır.

Devamlı olarak ürün çeşidini genişleten ayrıca alanında yenilikler üretmeyi kendisine prensip sayan YETERLER yönetimi fiyat politikasını halkımızın önerileri ve talepleri doğrultusunda belirlemektedir. İstanbul'un ve Bursa'nın merkez noktalarında bulunan YETERLER mağazaları yönetim merkezinden perakende hareketleri ve canlı kamera görüntüleriyle online takip edilmektedir.

DEĞERLER / HEDEFLER

Mesleğimize ve iş ortaklarımıza kattığımız sürdürülebilir değerle yerel ölçekte öncü firma olmak, global ölçekte ise örnek teşkil etmek.
Bütünsel bakış açısı, stratejik yaratıcılık ve tutkulu iş yapış kültürüyle tüm paydaşlarımızı “sürekli” başarıya taşımak.
Ülkemiz ve halkımız en önemli ve öncelikli değerlerimizdir, bu değerlere bağlı olarak ahlak ve güven ilkelerinden ödün vermeden bu günlere taşıdığımız YETERLER mağazalarını halkımızın gözünde, halkımızın mağazaları olmasını devam ettirerek ayrıca YETERLER'in istikrarla ülke ekonomisine sağladığı katkıları ve istihdamını artırmak için zamanın gerektirdiği teknoloji ve altyapı değişikliklerine uygun olarak sürekli yaptığımız planlarımız ve projelerimizle tüm YETERLER yönetimi olarak çalışıyoruz.

İLETİŞİM